Minőségügyi technikus

  • Cég neve

    FLAME SPRAY HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Ipari park 19.

  • Fizetés

    Bruttó 681e - 707e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A Flame Spray Hungary nemzetközi vállalat.
Magyarországon 2002. óta egyedülálló és világszerte elismert ipari technológiát alkalmaz a
felületkezelés, bevonatkészítés területén.

Dinamikusan fejlődő Pest vármegyei, szadai csapatunkba kollégákat keresünk
Minőségügyi technikus pozícióba.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű munkaviszony Flame Spray Hungary Kft. Alkalmazottjaként
  • Havi juttatási csomag bruttó 707.000 forint 3 hónapos próbaidő után, próbaidő alatt bruttó 681.000 forint.
  • munkaidő hétfőtől péntekig 08:00 – 16:30
  • fejlődési és továbblépési lehetőség
  • 18 Ft/ km munkába járási támogatás
  • napi egyszeri kétfogásos étkezés biztosítása
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális környezet, különleges technológiák

FELADATOK:

  • beérkező anyagok és az elkészült termékek minőségellenőrzése termelési dokumentumok utasításai alapján
  • termék megfelelősségi / nem-megfelelősségi bizonylatok kibocsátása
  • vevői visszajelzések, nem-megfelelőségek kezelése
  • kommunikáció vevőkkel írásban és szóban
  • belső folyamat indikátorok kezelése
  • mechanikus vizsgálatok és azok kiértékelése
  • a minőségirányítási vezető munkájának támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)
  • kommunikációs szintű magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • elhivatottság
  • precízség, pontosság

ELŐNYÖK - NEM ELVÁRÁS

  • üzemi környezetben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Szada környéki lakhely
  • saját autó a bejáráshoz

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű szakmai, fényképes önéletrajtát.